Söğütlüçeşme Birlik'ten erzak yardımı

Tüm dünyada çoğu ülke gibi Türkiye'de koranavirüs (Covid-19) nedeniyle zor günlerden geçerken, Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü 63 adet gıda paketi, üyeleri, sporcularına ve ihtiyaç sahibi olan ailelere dağıtıldı.

Tüm dünyada çoğu ülke gibi Türkiye’de koranavirüs (Covid-19) nedeniyle zor günlerden geçerken, Küçükçekmece Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü 63 adet gıda paketi, üyeleri, sporcularına ve ihtiyaç sahibi olan ailelere dağıtıldı.
 
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü yönetim kurulu Ramazan Ramazan’ı şerifin münasebeti ile örnek bir davranışa imza attı. Mavi Beyazlı yönetim, birlik ve beraberliğin önem arz ettiği bu günlerde ihtiyaç sahibi ailelere erzak yarımında bulundu. Kulüp Başkanı Soner Karapınar ve yönetim kurulunun talimatıyla hazırlanan 63 adet gıda paketi, Üyelerimizin ve sporcuların ihtiyaç sahibi olan ailelere erzak yardımında bulunuldu. Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü resmi sitesinden Başkan Soner Karapınar yaptığı açıklamada, “Dünya büyük bir sınavdan geçiyor. Kulüp olarak biz de taşın altına elimizi koyduk. Ülke olarak bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Yönetim kurulumuz arasında topladığımız yardımlarımız ile hem gıda ürünlerini topladık hem de manav alışverişini sağlayıp 63 adet gıda paketi, Üyelerimizin ve sporcuların ihtiyaç sahibi olan ailelere ulaştırdık. Başkan Karapınar, ayriyeten Küçük bir yavrumuzun ameliyat masraflarının bir kısmını karşılamanın gururunu yaşıyoruz. Ramazan ayında birçok ailenin yükünü bir nebze azaltmamız da bizlere destek olan herkese teşekkür ederiz. Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü olarak mücadele gücümüzü ve birlik beraberliğimizi koruyarak her zaman bu davanın yaşayacağını tüm dünyaya göstermeye devam edeceğiz” diye açıklamalarda bulundu.
 
Yılmaz AKTEPE
 

Bakmadan Geçme