Gökçe'den İASKF'ye teşekkür

Türkiye Futbol Federasyonu sponsorluğunda tüm Türkiye'ye maske dağıtımı başladı. TFF İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez öncülüğünde başlatılan maske dağıtımı İstanbul'da başladı ve Çatalca Kulüpleri maskelerine kavuştu.

Türkiye Futbol Federasyonu sponsorluğunda tüm Türkiye’ye maske dağıtımı başladı. TFF İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez öncülüğünde başlatılan maske dağıtımı İstanbul’da başladı ve Çatalca Kulüpleri maskelerine kavuştu.
 
Çatalca Kulüpler Birliği Başkanı ve Çatalcaspor Kulüp başkanı Hasan Gökçe İASKF tarafından yapılan maske yardımı için ilgili makamlara teşekkür etti. Türkiye’deki tüm amatör kulüplere maske dağıtımı başladı. Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez öncülüğünde başlatılan maske dağıtımında 7 bin kulübün yanı sıra antrenörler, hakemler ve saha komiserlerine maske veriliyor. İstanbul’da başlatılan maske dağıtımı, önümüzdeki hafta bütün illerde devam edecek. Türkiye Futbol Federasyonu sponsorluğunda gerçekleşen maske dağıtımında, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu, taban birliklere 350 binin üzerinde maske verecek ve bu maskeler tüm amatör kulüplere, hakemlere, antrenörlere ve saha komiserlerine dağıtılacak.
 
Birlik Başkanı Hasan Gökçe yaptığı açıklamasında; “Böyle zor günlerimizde birbirimize olan inancımız ve bağlılığımız artmaktadır. Birliğimiz olarak bizlerin her zaman yanında olan İASKF yönetimine ve Başkanımız Ali Düşmez’e teşekkür ederiz. İlçemiz Kulüplerinin ve antrenörlerimizin kullanımı için gerekli maskelerimiz gelmiştir. İlçemdeki kulüpler adına bizlerin yanında olan tüm spor adamlarına teşekkürü bir borç biliriz” dedi.
 

Bakmadan Geçme