Sakacıoğlu, Yeni sezonu iple çekiyorum

Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Sakacıoğlu, 'İyi bir sezon geçirdik şimdi yeni sezon yeni hedeflerimiz var' dedi.

Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Şafak Sakacıoğlu, “İyi bir sezon geçirdik şimdi yeni sezon yeni hedeflerimiz var” dedi.

Grubunda oynadığı maçların ardından 3. sırada ligi tamamlayan Silivrispor’da yönetim kurulu üyeleri adeta kenetlendi. Kulüp Yönetim Kurulu Üyelerinden Şafak Sakacıoğlu; “iyi bir sezon geçirdik, kaliteli takımlara karşı kaliteli mücadeleler verdik. Silivri’den Ağrı’ya, Osmaniye’ye, Erbaa’ya, İzmir’e, Kütahya’ya, Fatsa’ya giderek maçlarımız oynadık. Yine bu sezon boyunca güzel ülkemi neredeyse baştanbaşa gezerek ilçemizi tanıttık. Maçlarda centilmence mücadele ettik. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladık. Puanlar aldık, puanlar kaybettik, hedefimize ulaştık v ligimizi tamamladık. Şimdi yeni heyecanlara yelken açmak için yeni bir oluşumun içindeyiz. Her şey ilçemiz ve kulübümüzün değerlerinin yükselmesi için. İlçemizin marka değeri Silivrispor’un çıtasını yükselmek, tanıtımını en iyi şekilde yapmak boynumuzun borcu. Güçlüyüz, inançlıyız ve başaracağız. Yeni sezonun başlamasını iple çekiyoruz, heyecanımız kaldığı yerden devam etsin” dedi.
ENGİNAKIN
 

Bakmadan Geçme