Kavacıkspor adil bir yönetim istiyor

Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubunda temsil eden Kavacıkspor'da hafta sonunda oynanacak THY müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Beykoz İlçesini İstanbul Süper Amatör Lig Klasman A Grubunda temsil eden Kavacıkspor'da hafta sonunda oynanacak THY müsabakasının hazırlıkları devam ediyor.

Yeşil-Beyazlı Ekipte Başkan Yardımcısı Ulaş Atbaşı geride kalan 3 maçlık seriye ait düşüncelerini aktarırken hakem tercih ve hatalı kararlarının avantajlarını aleyhlerine çevirdiğini söylerken, " Özellikle gruptaki ikinci maçımı olan Beşyüzevler maçında 3 puanımız çekip alındı. Uzatmanın da uzatmasına eklenen dakikalarda gelen golün tek suçlusu belli! Bu maçımızda çok bariz bir penaltımız da verilmedi. Geçen hafta çıktığımız 3 müsabakamızda ise tam da maça hakim olmaya başladığımız anda çift sarıdan gelen bir Kırmızı Kart maça büyük etki etti. Bizi yıllardır tanıyanlar bilir ki maçta tempoyu yakalamış, gol ve goller atma oranımız çok yüksek iken gelen Kırmızı Kart bütün gücümüzü aldı götürdü. Çünkü maç çok yüksek tempoda geçmekte ve bu anlarda eksik kalmak takımı büyük etkiledi. Maçlarda kazanmak da var kaybetmek de, yeter ki sahada adil bir yönetim olsun. Bu maç da aynen Galata maçı gibi son derece önemli. Gerek Teknik Kadromuz gerekse de futbolcu kardeşlerimiz maç günü için sabırsızlanmakta. Alacağımız 3 puanın değeri ortada. Kazananı çok şey kazanacağı kaybedenin ise çok şey kaybedeceği bir maç. İnşallah Beykoz'a 3 puanla dönen taraf olacağız" şeklinde konuştu.
TALİP ERCAN ( ERHA BEYKOZ )

Bakmadan Geçme