• Haberler
  • 3. Lig
  • Kasarcı, Silivri'de Silivrispor'da ikinci yarıya hazır

Kasarcı, Silivri'de Silivrispor'da ikinci yarıya hazır

Silivrispor Kulüp İkinci Başkanı Selim Kasarcı hafta sonu başlayacak ikinci yarı öncesi yaptığı değerlendirmesinde 'Başlayacak ikinci yarı için hem Silivri hem de Silivrispor hazır' dedi.

Silivrispor Kulüp İkinci Başkanı Selim Kasarcı hafta sonu başlayacak ikinci yarı öncesi yaptığı değerlendirmesinde; “Başlayacak ikinci yarı için hem Silivri hem de Silivrispor hazır” dedi.

Pazar günü saat 14.00’da kendi sahasında ligin ikinci yarısının ilk maçı Erbaaspor ile karşılaşmaya hazırlanan Silivrispor’da tüm hazırlıklar tamam. Yapılan çalışmalar hakkında bir bilgilendirmede bulunan Kulüp İkinci Başkanı Selim Kasarcı; “Ligde ilk yarı iyi skorlara imza attık. Her ne kadar lige kötü bir başlangıç yapsak da ilk 4 içinde kaldık. Play-Off ısrarımızı sürdürebilmek adına kazanmaya devam etmeliyiz. Kazanmaya alışan bir takım olduk. Oyuncularımız ve teknik heyetimiz Antalya’da iyi çalıştı. Oynanan hazırlık maçları ilerisi için umut verdi. İyi yoldayız, güçlüyüz ve hedefimize kilitlendik. İkinci yarımız bu hafta sonu başlayacak ve biz inanıyoruz ki ikinci yarı için hem Silivri halkı hem de Silivrispor takım halinde hazırdır” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme