Kızılkaya, Erbaa maçını kazanıp yolumuza devam edeceğiz

Silivrispor Basın Sözcüsü Cemil Kızılkaya biten Antalya kampının ardından yaptığı bilgilendirmede 'Oyuncuların istekleri çok üst seviyede ve ligin başlamasını iple çekiyorlar' dedi.

Silivrispor Basın Sözcüsü Cemil Kızılkaya biten Antalya kampının ardından yaptığı bilgilendirmede; “Oyuncuların istekleri çok üst seviyede ve ligin başlamasını iple çekiyorlar” dedi.

TFF 3. Lig 3.Grupta zirve mücadelesi içinde olan Silivrispor’da Kulüp Basın Sözcüsü Cemil Kızılkaya kamp sonrasında bir değerlendirmede buluncu. Kızılkaya yaptığı açıklamasında; “Kampımızı tamamlayıp Erbaa maçı için hazırlıklarımızı ilçemizde yapmaya başladı. Kampta oyuncularımız çok iyi çalıştı. Önemli bir sakatlık olmadan atlattık. Fizik ve mental olarak Antalya’da iyi yüklemeler yapıldı. Zaten takımımız belli bir seviyedeydi. Devre arası kampında teknik heyetimizin gayretleri neticesinde biraz daha üzerine koyduk. İkinci yarıya hazır olduğumuzu düşünüyorum. Çocukların istekleri çok iyi. Bir kez daha tekrarlamakta fayda var. 15 final maçı oynayacağız. İlk maçımız Tokat temsilcisi Erbaaspor. İnşallah sezonun ikinci yarısına iyi başlayacağız” dedi. 
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme