Fenerköy, Değirmenköy'ü iyice dibe itti 4-2

TFF İstanbul 1. Amatör Lig 1. Grupta mücadele eden Fenerköyspor evinde ağırladığı Değirmenköyspor'u 4-2 yenerek hem serisini sürdürdü hem de rakibini iyice dibe itti.

TFF İstanbul 1. Amatör Lig 1. Grupta mücadele eden Fenerköyspor evinde ağırladığı Değirmenköyspor’u 4-2 yenerek hem serisini sürdürdü hem de rakibini iyice dibe itti.

Fenerköy Müjdat Gürsu Stadı’nda oynanan ve doksan dakikası müthiş bir rüzgâr altında oynanan maçın ikinci yarısında da fırtına ve yoğun yağmur maça oldukça etki etti. Maçı Silivrispor Genel Kaptanı Uğur Babayiğit, Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Özkoç, Alibeyspor Kulüp Başkanı Ali Tonta, Gazitepespor ana sponsoru Ali Şahin, Değirmenköyspor Kulüp Başkanı İsmail Gültekin, Kadıköyspor Kulüp Başkanı Oktay Erdem, İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Remzi Ercan ve çok sayıda taraftar birlikte takip ettiler. Maça hızlı başlayan ev sahibi Fenerköy 23. dakikada Cengizhan Eren’in 25 metreden kullandığı frikik golü ile 1-0 öne geçti. Müsabakanın 39. dakikasında Ahmet Erkan Kaya durumu Fener adına 2-0 yaptı. İlkyarı bu skorla tamamlandı. İkinci yarıya da hızlı başlayan Fenerköy takımı 64 ve 81. dakikalarda Ahmet Erkan Kaya’nın attığı gollerle maçı 4-2 kazanan taraf oldu.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme