Çorlu'nun haklı galibiyeti 1-0

BAL, Bölgesel Amatör Lig 2. Grupta şampiyonluk hesapları yapan Çorluspor 1947, taraftarının önünde konuk ettiği İstanbul Temsilcilerinden Taçspor'u ikinci yarıda attığı tek golle devirdi 1-0.

BAL, Bölgesel Amatör Lig 2. Grupta şampiyonluk hesapları yapan Çorluspor 1947, taraftarının önünde konuk ettiği İstanbul Temsilcilerinden Taçspor’u ikinci yarıda attığı tek golle devirdi 1-0.

Yoğun bir taraftar topluluğu önünde oynanan maçın başından sonuna kadar etkili bir oyun ortaya koyan Çorluspor 1947, aradığı golü oyunun son bölümlerinde buldu. İlk yarıda taraftarlarına gol izletemeyen sarı-kırmızılılar, ikinci yarıda bu emeline ulaşmayı başardı. 79. dakikada Serdal Öz’ün golü ile Taçspor engelini 1-0’la aşmayı başaran Çorluspor 1947, maç sonunda galibiyet coşkusunu tribünleri dolduran taraftarlarıyla birlikte kutladı. Bu galibiyetle zirve yarışında rakiplerine bende varım mesajını veren Çorluspor 1947, evinde oynadığı tüm maçları kazanmasını bildi. İki deplasman mağlubiyeti bir de deplasman galibiyeti bulunan Çorluspor 1947, haftayı 12 puanla lider Gebzespor’nun maç fazlasıyla üç puan gerisinde tamamladı,
 

Bakmadan Geçme