Yıldız, Karaköprü tamam sırada Osmaniye var

Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Yıldız hafta sonu oynanan ve 1-1 berabere kaldıkları zorlu Karaköprü maçı sonrasında yaptığı değerlendirmesinde 'Karaköprü maçımız geride kaldı şimdi hafta sonu oynayacağımız Osmaniye maçına odaklandık' dedi.

Silivrispor Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Yıldız hafta sonu oynanan ve 1-1 berabere kaldıkları zorlu Karaköprü maçı sonrasında yaptığı değerlendirmesinde; “Karaköprü maçımız geride kaldı şimdi hafta sonu oynayacağımız Osmaniye maçına odaklandık” dedi.

Hafta sonu grup lideri Urfa temsilcisi Karaköprü önünde galibiyeti kaçırarak berabere kalan Silivrispor’da tüm dikkatler Osmaniye maçına çevrildi. Kulüp Yönetim Kurulu Üyesi iş insanı Atilla Yıldız yaptığı değerlendirmesinde; “Grup liderine karşı savaşarak puan alan aslanlarımı kutluyorum. İnanarak savaştılar ve bu savaşın neticesinde haklı olarak galip gelmeleri gerekirken hakeme takıldık. Nizami golümüz verilmedi ama 90+7.dakikada bulduğumuz golle puanımızı hanemize yazdırdık. İyi yoldayız güçlüyüz ve daima kazanmak için sahaya çıkmaktayız. Şimdi önümüzde oynayacağımız Osmaniye maçımız var. Tüm konsantrasyonumuzu bu maça verdik ve maç saatini iple çekmekteyiz” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme