Çamlıca fırsat tepti 2-2

Süper Amatör Küme 8.Grupta oynanan ve üst sıraları yakından ilgilendiren maçta Kavacıkspor, Çamlıcaspor'a konuk oldu.

Süper Amatör Küme 8.Grupta oynanan ve üst sıraları yakından ilgilendiren maçta Kavacıkspor, Çamlıcaspor’a konuk oldu.

Selimiye Stadı’nda oynanan maç gol düellosuna sahne olurken 90 dakika sonunda ortaya 2-2’lik sonuç çıktı. İki takımın da mutlak galibiyet için çıktığı maç yüksek tempoda oynanırken ev sahibi Çamlıca ikinci yarıdaki büyük baskısına rağmen beraberlikle yetinmek zorunda kaldı. Kavacık kalecisi Eray Seyyal kalesinde devleşirken Çamlıca’nın bir topu da direkte patladı.

MAÇTAN DAKİKALAR
Dk.10) Ev sahibi takım atağında kazanılan korner atışı sonrasında yapılan atıştan gelen topa ön direk yönünde Murat Gürsu'nun kafa vuruşunda top üstten az farkla auta çıktı.
Dk.17) Sağdan Burak ile gelişen atakta ceza alanı yayı üzerinden Berat Ali çok sert vurdu, üst direğe çarpan top ağlarla buluşunca Kavacıkspor 1-0 öne geçti.
Dk.20) Çamlıcaspor takımında kazanılan serbest atışta ceza alanı içinde topa yükselen Fuat Gürsu yaptığı Kafa vuruşuyla durumu eşitledi: 1-1.
Dk.42) Soldan Murat Gürsu'nun rakip ceza alanı arka yönüne yaptığı ortada Fuat Gürsu etkili bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderince Çamlıcaspor maçta 2-1 öne geçti.
Dk.45+3) Sağdan yapılan ortada topla buluşan Ebubekir'in yakın mesafeden vuruşunu çizgi önünden Baran çıkardı.
Dk.48) Ev sahibi takım atağında Fuat Gürsu'nun pasında topla buluşan Süleyman Özden bir anda Kaleci Eray ile karşı karşıya kaldı. Yaptığı vuruşta yetenekli eldiven topu uzanıp çeldi.
Dk.51) Üst üste gelen ev sahibi takım atağında bu kez Murat Gürsu topla buluştu. Şutunu çekti kaleci Eray yine uzanıp gole izin vermedi.
Dk.53) Kavacık savunması üst üste gelen rakip atakları karşılamakta zorlanırken bu kez Süleyman Özden'in yakın mesafeden şutunu yine kaleci Eray Seyyal uzanıp çıkardı
Dk.60) Sağ kanattan yapılan ortada Alp Ertunga'nın vuruşunda kaleci Eray bir kez daha kalesinde yıldızlaştı.
Dk.65) Çamlıcaspor atağında bu kez topla buluşan isim Kaan Bulut olurken yaptığı vuruşta top yan direkten döndü.
Dk.68)  Kavacıkspor soldan ani bir çıkış yaptı, Nuri topla çizgiye indi herkes orta yapmasını beklerken yerden neredeyse sıfırdan sert bir vuruş ile ön direk yönünden topu ağlara gönderdi: 2-2.
Dk.76) Çamlıcaspor atağında önünü boşaltan Murat Gürsu bir anda ceza alanına yöneldi. Yaptığı sert vuruşta top yandan az farkla auta çıktı.
Dk.90+1) Çamlıcaspor bir kez daha gol için yüklendi. Soldan topu süren Fuat Gürsu'nun falsolu topuna uçarak hamlesini yapan kaleci Eray atağı kornere çevirdi.
Haber ve fotoğraf: TALİP ERCAN/ ER-HA BEYKOZ
 

Bakmadan Geçme