Vefa'da yeni Başkan Özer Sarı oldu

Vefa Spor Kulübü'nün Olağanüstü Genel Kurulu'nda tek liste ile gidilen seçimde, önceki yönetimlerde farklı görevlerde bulunan Özer Sarı yeni başkan oldu. 

Vefa Spor Kulübü’nün Olağanüstü Genel Kurulu’nda tek liste ile gidilen seçimde, önceki yönetimlerde farklı görevlerde bulunan Özer Sarı yeni başkan oldu. 

Yeni Başkan Özer Sarı, "Herkesi kucaklayan bir yaklaşımla, zorlukları aşacağımıza inanıyorum. Yeni yönetim kurulu olarak ilk amacımız Vefa’yı bugün oluşan zorlu süreçten çıkarmaktır." diye konuştu. Yeşil-Beyazlılar, Vefa semtinde, Cemal Yener Tosyalı Caddesi, Şehzade Camisi Sokak’taki lokalinde yapılan kongreye, eski Başkanlardan Mesut Gülbaran, Ahmet Olcay Işıkyıldız, Süleyman Karadayı’nın yanı sıra, Genel Kurula katılma hakkı bulunan Kulübün Üyeleri, Vefa’nın Basketbol Şubesi Yöneticileri, Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan, Kadın Futbol Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Suat Özcan, teknik direktörler Metin Aydemir, Ahmet Tüken ve Eren Kadir Sayar da katıldılar. Kongrenin Divan Başkanlığına oy birliği ile Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başlayan Kongrede, Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Mali tabloların okunması, değerlendirilmesi ve Yönetim Kurulunun ibrasının ardından yeni yönetim kurulu üyeleri üyelerin oyuna sunuldu. Tek liste ile gidilen seçimde Özer Sarı, tüm Üyelerin oy birliği ile 115 yıllık Vefa’nın yeni Başkanı seçildi. Özer Sarı’nın yönetim listesinde, Mahmut Saklı, Mehmet Çetin, Ömer Saltuk Toksoy, Ferit Furkan, Emre Dursun, Uğur Yavuz, Barış Yıldız, Niyazi Yılmaz, Fikret Birkan, Mehmet Çiftçi, Av. İlknur Adiller, Recep Saraçoğlu, Mehmet Leventdoğlu, Ümit Boztepe, Emre Ertop, Melih Kalaycı, Şefik Esmer ve Ali İhsan Yetkin gibi isimler yer alıyor. Kongrenin ardından yeni Başkan Özer Sarı, Yönetim Kurulu’na, üyelere ve kongreye katılanlara bir teşekkür konuşması yaptı.
Ali Kemal Demir

Bakmadan Geçme