Tunbar'dan altyapı idmanına ziyaret

TFF Elit ve Akademi Ligleri'nde mücadele eden Silivrispor'da idmanlar olanca hızıyla devam ederken Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Tunbar gerçekleşen idmanları yakından takip etti.

TFF Elit ve Akademi Ligleri’nde mücadele eden Silivrispor’da idmanlar olanca hızıyla devam ederken Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Tunbar gerçekleşen idmanları yakından takip etti.

Oluşturulan teknik ekiplerce idmanlarına devam eden Silivrispor’da Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Tunbar ziyarette bulundu. Gençlik Geliştirme Direktörü Yılmaz Lise ile bir araya gelen Vedat Tunbar yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Takım oyuncularıyla bire bir de ilgilenerek durumlarını sorun Tunbar; “Altyapılar istediğimiz ve planladığımız kıvama gelmekte. Hocalarımız bizlerin ne istediğini ve beklentisini biliyor. En son iki oyuncumuzu A takıma verdik, şimdi ise bunu her sene en az iki oyuncu olmak kaydıyla devam ettirmek istiyoruz. Altyapılar bizim geleceğimiz ve hazinemizdir bu doğrultuda çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme