Transferlerle güçlenen Alemdar lige hazır

İstanbul 2.Amatör Küme 7.Grup takımlarından Alemdar, hazırlık maçlarındaki performansı ile lige hazır olduğunu gösterdi.

İstanbul 2.Amatör Küme 7.Grup takımlarından Alemdar, hazırlık maçlarındaki performansı ile lige hazır olduğunu gösterdi.

Bayrampaşa Yenidoğan’ın ardından Cumartesi akşamı karşılaştığı Gürzafer’i de farklı skorla (8-0) geçen Gaziosmanpaşa temsilcisinin teknik sorumlusu Murat Demir, hedeflerinin önce Fair-Play ardından da şampiyonluk olduğunu ifade etti. Çapa’dan Salih Aydoğdu, İstanbul Bafra’dan Talip Tilaver, Beşyüzevler’den Enes Baykara ve Karadeniz’den Muharrem Asna ile Yeniköy 1924’ten Halil Saatçi’yi renklerine kattıklarını belirten turuncu-mavililerin teknik sorumlusu Demir, "Bu sezon hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik, inanıyor ve bunu gerçekleştireceğimize olan inancı taşıyoruz" dedi.

Maçın skoru ne olursa olsun, centilmenliğinden taviz vermeyen sporcuları tercih ettiklerine vurgu yapan Alemdarspor hocası, "her sıkıştığında hakemi eleştiren, rakibine saygısı olmayan, sahada kabadayılık yapanları takımlarına asla almadıklarını ve hedeflerinin hem dost hem de maç kazanmak olduğunu aktardı. Ligde mücadele edecek olan tüm takımlara kaza belanın olmadığı bir lig dileyen Murat Demir, küfür, saldırganlık ve şiddet almış başını gidiyor. Buna hep birlikte dur diyeceğiz. Bir Alemdarspor olarak kısıtlı bütçesi olan, kendine zor yeten ve sporu sevenlerin desteğiyle ayakta duran bir camiayız. Ancak hiçbir zaman sporun dışına çıkmadık, çıkmayacağız. Şampiyonluk olmak istiyoruz ancak hakkımız ise bunu istiyoruz. bizden daha iyi takım olursa, sahada daha iyi mücadele eden ve kazanmayı bizden fazla isteyen bir rakip ile oynarsak yenilmek bile şereftir" dedi.
Ali Kemal Demir
 

Bakmadan Geçme