Tepecik oynadı Osmaniye kazandı 0-1

TFF 3. Lig 3. Grupta oynanan ve Play Off yarışını yakından ilgilendiren maçta B.Çekmece Tepecik kendi sahasında ve seyircisi önünde tek kale oynadığı 90 dakikada Osmaniyespor'a 1-0 yenilerek galibiyet hasretine son veremedi.

TFF 3. Lig 3. Grupta oynanan ve Play Off yarışını yakından ilgilendiren maçta B.Çekmece Tepecik kendi sahasında ve seyircisi önünde tek kale oynadığı 90 dakikada Osmaniyespor’a 1-0 yenilerek galibiyet hasretine son veremedi.

Tepecik Şenol Güneş Stadı’nda oynanan maçta konuk takım bir kere B.Çekmece Tepecikspor kalesine gelerek kazandı. 90 dakika boyunca oyunun tek hakimi olan ev sahibi ekip bu üstünlüğünü sonuca yansıtamadı. Yasin Kargı kaleci ile karşı karşıya kaldığı birçok pozisyonda net fırsatları değerlendiremezken hafta arasında istifa ederek görevinden ayrılan Armağan Turhan’ın yerine kenarda İdris Hacıfazlıoğlu ile İhsan Şen görev yaptı. Sahadan puansız ayrılmasına rağmen 90 dakika inanılmaz bir performans ortaya koyan yeşil beyazlılar taraftarlardan da yenilgiye rağmen tam not aldı.

Bakmadan Geçme