Tabala, Çolakoğlu ve ekibini kutlarım

TFF 3. Lig 3. Grupta Play-Off mücadelesin için Belediye Kütahya takımını ağırlamaya hazırlanan Silivrispor için destek mesajları artıyor, geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinden Ömer Tabala 'Nuri Başkan ve yönetimi tebrik ediyorum onca imkansızlıklara rağmen ilçeye 2. Lig heyecanı yaşatmaktalar' dedi.

TFF 3. Lig 3. Grupta Play-Off mücadelesin için Belediye Kütahya takımını ağırlamaya hazırlanan Silivrispor için destek mesajları artıyor, geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerinden Ömer Tabala; “Nuri Başkan ve yönetimi tebrik ediyorum onca imkansızlıklara rağmen ilçeye 2. Lig heyecanı yaşatmaktalar” dedi.

Grubunda 3. olarak eleme maçı oynamaya hak kazanan Silivrispor için geçmiş dönem Yönetim Kurulu Üyelerinden Ömer Tabala; “Sezon başından bu zamana kadar geçen süreçte bin bir zorlukla mücadele eden başta dostum arkadaşım Nuri Çolakoğlu’na ve tüm ekibini gönülden tebrik ederim. Büyük paraların konuşulduğu ligde azami miktar harcayarak başarı kazandırdılar. Ayrıca teknik patronumuz Özgür Ergün ve tüm oyuncu kadrosuna başarılar dilerim. Onlarda inanıyorum ki canla başla götürdükleri ligin sonunda şampiyonluğu yaşayarak ilçeye yeniden 2. lig heyecanını yaşatacaklardır. Tüm kalbimle emeği geçen herkese bir Silivrili olarak teşekkür ederim. Yolları ve bahtları açık olsun” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme