Silivri kulüpleri maskelerine kavuştu

İstanbul'da faaliyet gösteren tüm kulüplere toplamda 4 kutu ve 200 adetten oluşan maskelerinin dağıtımı gerçekleştiriliyor, Silivri'de Birlik Başkanı Ali Tonta tüm kulüplere tek tek elden dağıtımını yapıyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren tüm kulüplere toplamda 4 kutu ve 200 adetten oluşan maskelerinin dağıtımı gerçekleştiriliyor, Silivri’de Birlik Başkanı Ali Tonta tüm kulüplere tek tek elden dağıtımını yapıyor.
 
TFF ve ASKF öncülüğünde başlatılan ve ülkedeki tüm spor kulüplerini kapsayan maske dağıtımı hızlı bir şekilde başladı ve tamamlanmak üzere. Silivri’ye İASKF tarafından teslim edilen maskeler Birlik Başkanı Ali Tonta ve Birlik Başkan Yardımcısı Fatih Erboy tarafından tek tek dağıtımlar gerçekleştiriliyor. Tüm dünyayı olumsuz bir şekilde etkileyerek hayatı durma noktasına getiren koronavirüs salgını ile birlikte kurumlar önlemlerini arttırıyor. Bu kapsamda TFF ve ASKF öncülüğünde başlatılan ve ülkedeki tüm spor kulüplerini kapsayan maske dağıtımı hızlı bir şekilde başladı ve tamamlanmak üzere. Dün yapılan dağıtımda bizzat Ali Tonta’nın ofisine kadar gelen Silivrispor Kulüp Başkanı Taylan Güraslan ile birlikte Ortaköyspor Kulüp Başkanı Aydın Güzdemir maskelerini teslim aldılar.
 

Bakmadan Geçme