Şahin, Yarın lig başlayacakmış gibi hazırız

Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin yeni sezon öncesi yaptığı açıklamasında 'Biz yarın lig başlayacakmış gibi hazırız' dedi.

Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin yeni sezon öncesi yaptığı açıklamasında; “Biz yarın lig başlayacakmış gibi hazırız” dedi.

Yeni sezon öncesi gerçekleşecek transfer ve görüşmeler öncesinde Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin yaptığı değerlendirmesinde; “Biz Nuri Çolakoğlu ve yönetimi ile bir bütün halinde çalışıyoruz. Bizde gerek başkanlık gerekse de yönetimin diğer kademeleri olsun bir bölünmüşlük bir ayrışma yoktur, başkan ne ise diğer yönetici arkadaşlarımız da aynı seviyededir. Nuri Başkan köfte satıyorsa, biz bilet satıyoruz, stadı temizliyoruz, atkı ve forma standında satış yapıyoruz. Her yönetim kurulu üyesi canla başla çalışıyor. Bizde ayrı gayrı yoktur olmamıştır da. Şimdi önümüzde tertemiz bir yeni sezonumuz var. Her ne olursa olsun biz yarın lig başlayacakmış gibi çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

GÜÇLÜ SİLİVRİ, GÜÇLÜ SİLİVRİSPOR
Bu hafta birkaç oyuncumuz ile görüşmelerde bulunduk karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak onların görüşlerini aldık. En kısa zamanda önce hocamızla ardından da geçen sezonki takımımızla tek tek anlaşmalarımızı yapacağız. Silivrispor, Silivri halkı ile daha güçlü olacak. Geçtiğimiz sezon dolu tribünlere oynadık bu sezonda aynısını umuyoruz. Güçlü Silivri güçlü Silivrispor demek. Geçen sezon eksiklerimizi gördük bu sezon bunları tamamlayacağız” dedi.
ENGİNAKIN
 

Bakmadan Geçme