Şahin, Tüm Silivrilileri maçımıza bekliyoruz

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Silivrispor çarşamba günü saat 14.00'da Silivri İBB Müjdat Gürsu Stadı'nda ligin ilk yarısının son maçına çıkıyor ve Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin bu önemli maça tüm Silivrileri davet etti.

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Silivrispor çarşamba günü saat 14.00’da Silivri İBB Müjdat Gürsu Stadı’nda ligin ilk yarısının son maçına çıkıyor ve Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin bu önemli maça tüm Silivrileri davet etti.

Grubunda zirve yolunda emin adımlarla ilerleyen Silivrispor’da Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin; “Ligde iyi bir ilk yarı geçirdik. Birkaç maç hariç iyi sonuçlar alarak hedeflediğimiz yerde tamamlamak üzereyiz. Şimdi ilk yarının son lig maçına çıkıyoruz. Rakibimiz komşumuz Tepecikspor yılların verdiği dostluk ve muhabbet ile maçımı oynayacağız. Zor bir maç olacak bizim ligde en yakın takipçilerimizden biridir Tepecik takımı. Bu zorlu maçta tüm sevenlerimizi ve Silivrilileri bu maça davet ediyoruz. Bu maçtan puanlar çıkarıp ilk yarıyı en iyi yerde tamamlayacağımıza eminim” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme