Şahin, İlk yarıda yarım bıraktığımız işi bitireceğiz

Silivrispor devre arası kampı için gittiği Antalya'da günde çift idman yaparak hazırlanıyor, Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin 'Takımımız ilçeye döndüğünde bomba gibi olacak ve ilk yarıda yarım bıraktığı işi bitirecek' dedi.

Silivrispor devre arası kampı için gittiği Antalya’da günde çift idman yaparak hazırlanıyor, Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin; “Takımımız ilçeye döndüğünde bomba gibi olacak ve ilk yarıda yarım bıraktığı işi bitirecek” dedi.

Antalya Lara’da, Aska Otelde 8 günlük kamp programına giren Silivrispor’da tek hedef zirve. Kulüp Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin yaptığı açıklamada; “Takımımız Antalya kampında teknik patronumuz Özgür Ergün nezaretinde günde çift idman yaparak lige hazırlanıyor. Takımımızda arkadaşlık üst seviyede ve zirveye olan hasret ikinci yarının başlaması ile tamamlanacak.

3 HAZIRLIK MAÇI
Antalya’da devam eden kampta takımımız 3 hazırlık maçı yapacak. Bu hazırlık maçlarından ilkini Cumartesi günü Balıkesirspor ile oynayacağız ardından da sırasıyla Aliağa ve Karşıyaka takımlarıyla maçlarımızı oynayıp takımımız ilçeye dönecek. İyi hazırlanıyoruz ve bizden beklenenleri karşılamak adına var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
 

Bakmadan Geçme