Şahin, Biz camia ve takım olarak güçlüyüz

Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin, 'Güçlü bir camia olduklarını belirterek, taraftar desteğiyle ligi en iyi yerde bitireceklerine inandıklarını' söyledi.

Silivrispor Futbol Şube Sorumlusu Halil Şahin, ‘Güçlü bir camia olduklarını belirterek, taraftar desteğiyle ligi en iyi yerde bitireceklerine inandıklarını’ söyledi.

Halil Şahin yaptığı açıklamasında; “Yeni sezonda da Silivrispor büyük bir takım olduğunu kanıtlayacak ve bu şekilde futbol oynayacak. Zaten iki sezon üst üstte yaşadığımız şampiyonlukla da bunun sinyallerini vermiştik. Ben bu takımın sadece yöneticisi değilim, taraftarıyım da. En büyük taraftar bizim taraftarımız, en değerli oyuncu bizim oyuncumuz. Biz camia olarak güçlüyüz, hazırız. Bu taraftarı da arkamıza aldığımız sürece iyi yerlerde bu ligi çok rahat bitiririz. 

SİLİVRİSPOR’DA TRANSFER BİTMEZ
Buradan taraftarımıza da söylüyorum; oyuncu alacağız ama transferler kolay olmuyor. Anlaşıp son anda bozulan oyuncular var. Anlaşıp buraya getirdiğimiz, daha sonra kulübünün problem çıkardığı oyuncular oldu. Ancak santrafor kesinlikle alınacak. Silivrispor’da transfer hiçbir zaman bitmez. Duruma göre başka mevkie de bir oyuncu alabiliriz” dedi.
ENGİN AKIN

Bakmadan Geçme