Malkoç, Sorumluluğumuzun farkındayız

Hafta sonu gerçekleştirilen genel kurulun ardından güven tazeleyerek devam edecek Nuri Çolakoğlu yeni yönetimine giren isimlerden genç iş insanlarından Volkan Malkoç yaptığı değerlendirmesinde, 'Sorumluluğumuzun farkındayız' dedi.

Hafta sonu gerçekleştirilen genel kurulun ardından güven tazeleyerek devam edecek Nuri Çolakoğlu yeni yönetimine giren isimlerden genç iş insanlarından Volkan Malkoç yaptığı değerlendirmesinde, “Sorumluluğumuzun farkındayız” dedi.

Silivrispor'un yeni yönetimine katılan Volkan Malkoç, kulübün düzenlediği kongre sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Malkoç, başkanları Nuri Çolakoğlu'na teşekkür ederek görevi kendisine layık gördüğü için duyduğu minnettarlığı dile getirdi. Yaptığı açıklamada, "Başkanımız Nuri Çolakoğlu'na bana bu sorumluluğu layık gördüğü için içtenlikle teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Silivrispor'un ve Silivri'nin futbol tutkusunun sürekli büyüdüğünü vurgulayan Malkoç, yeni sezonda bu tutkunun daha da artacağına inandığını belirtti. Kendisinin de Silivrispor'a olan sevgi ve bağlılığının devam edeceğini vurgulayan Malkoç bu sözleri, kulüp içinde ve taraftarlar arasında olumlu bir yankı buldu. Ayrıca Malkoç, kulübün geleceği için heyecan verici bir dönemde olduklarını ve birlikte başarılı işlere imza atacakları umudunu taşıdıklarını da dile getirdi. Yönetim olarak kulübü daha ileriye taşıyacak adımlar atacaklarını ifade eden Malkoç, Silivrispor'un başarılarına katkı sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Volkan Malkoç’un bu açıklamaları, Silivrispor camiası içinde umut ve güven yaratırken, kulübün geleceği hakkında olumlu beklentileri de beraberinde getirdi.
ENGİNAKIN

Bakmadan Geçme