Kavaklı'nın zirveye olan inancı 2-2

İstanbul Amatör 2. Küme 1. Grupta lider Kavaklıspor başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne olan maçta yakın takipçisi Celaliyespor'la 2-2 berabere kalarak zirvedeki yerini korudu.

İstanbul Amatör 2. Küme 1. Grupta lider Kavaklıspor başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne olan maçta yakın takipçisi Celaliyespor’la 2-2 berabere kalarak zirvedeki yerini korudu.

İBB Müjdat Gürsu Stadı’nda oynanan maçta ilk gol konuk Celaliye’den geldi. B.Çekmece temsilcisi 22. dakikada Abdullah Özdemir’in attığı golle 1-0 öne geçti. Kavaklıspor bu gole 34. dakikada Ergincan Gidiş’le yanıt verince skora denge geldi. İlk yarının skorunu belirleyen gol yine konuk ekipten geldi. Celaliyepor 42. dakikada Abdullah Özdemir’le bir gol daha bularak soyunma odasına 2-1 önde gitti. İkinci yarıda kemik sesleri adeta havada uçuşurken Kavaklıspor’a beraberliği getiren golü Kıvanç Sarızeybek attı: 2-2. Kalan sürede başka gol olmayınca iki takım da puanları paylaşmak zorunda kaldı. Bu sonuçla 27 puana yükselen Kavaklıspor zirvedeki yerini korurken 25 puana yükselen Celaliyespor da üçüncü sırada kaldı.
 

Bakmadan Geçme