Kavacık 89'da güldü: 1-0

Süper Amatör Küme 8.Grupta oynanan maçta Kavacıkspor, Kocasinan'ı tek golle geçerek zirve iddiasını güçlendirdi: 1-0.

Süper Amatör Küme 8.Grupta oynanan maçta Kavacıkspor, Kocasinan’ı tek golle geçerek zirve iddiasını güçlendirdi: 1-0.

Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı’nda oynanan maçta ev sahibi ekibe 3 puanı getiren tek golü 89. Dakikada Zeynel Baran attı.

MAÇTAN DAKİKALAR
Dk.7) Sol kanattan gelişen ev sahibi takım atağında arka direk yönüne yapılan ortada Arda Tuzluoğlu'nun vuruşunda top yandan auta çıktı.
Dk.26) Konuk takım adına Serhat Bayer uzak mesafeli bir şut çekse de top yandan auta çıktı.
Dk.28) Kocasinan atağında Kavacıkspor ceza alanı içinde topu önünde bulan Mehdi'nin kaleye dönüp çektiği şutta Kaleci Eray soluna uzanıp topu çıkardı.
Dk.33) Kavacıkspor ceza alanı içinde bir kez daha topla buluşan Mehdi'nin yakın mesafeden vuruşunda top Kaleci Eray'da kaldı.
Dk.36) Sağ kanattan Kadir ile gelişen Kavacıkspor atağında arka direk yönüne gönderilen topa müsait durumdaki Berat Ali hamlesini yapsa da yetişemedi.
Dk.49) İkinci yarıda sakatlığı olsa da risk alıp oyuna dahil olan kaptan Adem İnanç ile kullanılan serbest atışta ceza alanına inen topa Mahmut Kemal'in kafa vuruşunda top kaleci Ünal'da kaldı.
Dk.57) Sağ kanattan iyi bir kaçış yapan Arda Tuzluoğlu'nun yaptığı ortada Mahmut Kemal'in kafa vuruşunda top üst direkten döndü.
Dk.67) Kavacıkspor atağında Ömer Faruk uzaktan kaleyi yoklasa da top Kaleci Ünal'da kaldı.
Dk.70) Sağ taraftan kullanılan konuk takım serbest atışında Aykut'un vuruşunda kaleci Eray uçarak topu çıkardı.
Dk.89) Sağ kanattan kazanılan serbest atışta topun başına geçen Adem İnanç'ın kullandığı atışta ceza alanında iyi yükselen Zeynel Baran etkili bir kafa vuruşu ile kilidi açan isim oldu: 1-0.
Haber ve fotoğraflar: TALİP ERCAN/ ER-HA BEYKOZ
 

Bakmadan Geçme