İsmail Düzgün yuvasına geri döndü

Silivrispor'da geçtiğimiz sezonlarda forma giyen ve birçok takımda forma giyen tecrübeli gol ayağı İsmail Düzgün, 9 sezon sonra eski kulübüne dönüş yaptı.

Silivrispor’da geçtiğimiz sezonlarda forma giyen ve birçok takımda forma giyen tecrübeli gol ayağı İsmail Düzgün, 9 sezon sonra eski kulübüne dönüş yaptı.

Silivrispor’da başarılı sezonlara imzasını atan İsmail Düzgün, yuvaya dönmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. İsmail Düzgün’ün transferiyle ilgili Silivrispor camiasından şu aç ıklama geldi, “ Silivrispor Kulübü, transfer çalışmaları kapsamında önemli bir adım atmıştır. Kulüp yönetimi, tecrübeli forvet kanat oyuncusu İsmail Düzgün ile 1 yıllık sözleşme imzalama konusunda anlaşmaya varmıştır. İsmail Düzgün, futbol kariyerindeki başarılarıyla tanınan ve yetenekleriyle ön plana çıkan bir oyuncudur. Kulübümüz, İsmail Düzgün'ün takımımıza katkı sağlayacağına inanmakta ve bu transferin sportif başarılarımıza olumlu katkı yapacağına inanmaktadır. Kulübümüz adına imzalanan sözleşme sonrası İsmail Düzgün, Silivrispor forması altında sahada göstereceği performansla taraftarlarımıza keyifli ve başarılı bir sezon yaşatmayı hedeflemektedir. Kulübümüz, transfer çalışmalarına devam edecek ve yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturarak taraftarlarımıza en iyi futbol deneyimini sunmayı amaçlayacaktır” denildi.
 

Bakmadan Geçme