İnkılap'ta Atila devri kapandı

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İnkılapspor'da yönetimle teknik direktör Onur Atila'nın dün bir araya gelerek karşılıklı olarak yolları ayırma kararı aldıkları öğrenildi.

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden İnkılapspor’da yönetimle teknik direktör Onur Atila’nın dün bir araya gelerek karşılıklı olarak yolları ayırma kararı aldıkları öğrenildi.

Görüşme öncesi yorulduğunu ifade eden Atila’nın yönetimden affını istediği, yönetimin de bu talep üzerine tecrübeli çalıştırıcıya hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek sözleşmesini karşılıklı olarak feshettiği kaydedildi. Kulüp başkanı Fatih Aysel yaptığı açıklamada Onur Atila’nın camiaya büyük hizmetlerinin geçtiğini belirterek bugüne kadar olan katkılarından dolayı teşekkür etti. Aysel “Bize çok güzel hizmetler yaptı. Çok güzel günler geçirdik. Bazen olmayınca olmuyor” ifadesini kullandı.

ATİLA: BİRAZ YORULMUŞTUM
Ayrılık sonrası bir açıklama da teknik direktör Onur Atila’dan geldi. Atila “Biraz yorulmuştum. Ona istinaden bıraktım. Onlar da takdir ettiler. İnkılapspor’a sezonun kalan bölümünde başarılar diliyorum. Kalbim her zaman onlarla birlikte olacak” dedi.
 

Bakmadan Geçme