İdaş Çatalcaspor, iftarda buluştu

İDAŞ Çatalcaspor, bu akşam Cumartesi günü oynanacak olan Şile Yıldızspor maçı öncesi Belediye Başkanı Mesut Üner'in verdiği İftar Programında bir araya geldi.

İdaş Çatalcaspor, iftarda buluştu
TAKİP ET Google News ile Takip Et

İDAŞ Çatalcaspor, bu akşam Cumartesi günü oynanacak olan Şile Yıldızspor maçı öncesi Belediye Başkanı Mesut Üner’in verdiği İftar Programında bir araya geldi.

Yönetim ve teknik ekibin tam kadro hazır bulunduğu iftar Programlında oyuncuların ve teknik ekibin moralinin üst seviyede olduğu gözlendi. İftar Programının ardından bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Hasan Gökçe, “Çatalcaspor her zaman Çatalca’yı ülkenin dört bir yanından temsil etmekte. Şile Yıldızspor maçı öncesi Belediye Başkanımız Mesut Üner’in davetlisi olarak bir araya geldik. Bu oluşuma destek olan ve her zaman bizimle birlikte olan Sayın Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalcaspor’un yanında olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Çatalcaspor yönetimi ve Çatalcaspor severleri Adına Mesut Üner Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yolumuz açık olsun inşallah. Haydi Çatalca tek yürekliliğini bu önemli maçta takıma vereceğin destekle bir kez daha göster” dedi.
 

Bakmadan Geçme