• Haberler
  • Genel
  • Fatih'te spor adamları Antrenörler için toplandı

Fatih'te spor adamları Antrenörler için toplandı

Fatih Gayret Spor Kulübü'nün ev sahipliğini yaptığı toplantıda, İlçe Gençlik Spor Müdürü, TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı, Fatih Kulüpler Birliği Başkanı ve Yöneticileri ile Antrenörler buluştular.

Fatih Gayret Spor Kulübü’nün ev sahipliğini yaptığı toplantıda, İlçe Gençlik Spor Müdürü, TÜFAD İstanbul Şubesi Başkanı, Fatih Kulüpler Birliği Başkanı ve Yöneticileri ile Antrenörler buluştular.

Toplantıya, Fatih Gayret Spor Kulübü Başkanı Halil Erol ev sahipliği yaptı. Aynı zamanda Futbol Antrenörü olan ve Trabzon Akçaabat Derneklerinde önemli görevleri olan başarılı spor adamı, yöneticileri ile birlikte misafirlerine üst düzeyde ev sahipliği yaptı. Fatih İlçesinde Antrenörlerin de katıldığı toplantıya Gayret Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Avukat Serdar Batuhan Tuylu moderatörlük yaptı, genç Avukat toplantıyı başarılı bir şekilde yönlendirdi. 
Toplantıya, Fatih İlçe Gençlik Spor Müdürü Seyda Dursun, Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan, TFF İstanbul İl Temsilcisi Yardımcısı ve Kadırgaspor Başkanı ve TFF İstanbul İl Temsilci Yardımcısı Cemalettin İnanç, TÜFAD İstanbul Şube Başkanı ve Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof.Dr. M. Mehmet Yorulmazlar, TÜFAD İstanbul Şube Başkan Vekili Hasan Aslan, Fatih Gayret Spor Kulübü Halil Erol ve Yönetim Kurulu, Balat Yavuz Sultan Selimspor Başkanı Kadri Gözaydın, Kadırgaspor Yöneticisi Mali Müşavir M. Enver Mercan ve İlçe Antrenörleri katıldılar. Ana konusu Fatih’teki Antrenörlerin sorunları olan toplantıda katılımcıların tamamı söz aldılar. Antrenörler için önemli projelerin konuşulduğu ve mühim kararların alındığı toplantıda ortak iş birliği konusunda fikir birliğine varıldı. TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Mehmet Yorulmazlar, statü ve işleyiş konusunda, Hasan Aslan teknik konularda, 2 yıldır görevde olan ve ilçeden çok sevilen Fatih İlçe Gençlik Spor Müdürü Seyda Dursun Spor Bakanlığının çalışmaları ve spor adamları ile gençlere yönelik hizmetler konusunda çok faydalı bilgiler verdi. Fatih Kulüpler Birliği Başkanı Gökhan Ceyhan ise iş birliği ve ortak çalışmalar noktasında aydınlatıcı izahatlarda bulundu.
Toplantı, karşılıklı görüş alışverişlerin ardından fotoğraf çekimi ile son buldu.
Ali Kemal Demir
 

Bakmadan Geçme