Duru'dan başarı dilekleri

Silivrispor'u profesyonel lige çıkaran başkan Argün Duru yaptığı paylaşımında Play-Off oynamayı garantileyen takımına ve yönetimi ile birlikte teknik heyetine başarı dileklerini iletti.

Silivrispor’u profesyonel lige çıkaran başkan Argün Duru yaptığı paylaşımında Play-Off oynamayı garantileyen takımına ve yönetimi ile birlikte teknik heyetine başarı dileklerini iletti.

Hafta sonu oynadığı Fatsa Belediyespor maçını 4-1 kazanarak 2. Lig bileti için Play-Off oynama hakkını haftalar önce kazanan Silivrispor’a başarı dilekleri geliyor. Geçmiş dönem kulüp başkanlarından Akgün Duru yaptığı sosyal medya paylaşımında; “Çok zorlu şartlarda Play-Offlara kalma başarısı gösteren Silivrispor’umu canı gönülden tebrik ediyorum. Sayın başkanım Nuri Çolakoğlu başta olmak üzere, tüm yönetim kurulu arkadaşlarımı, ilk hocalık (1. adamlık) deneyimine rağmen çok büyük başarı sağlayan Özgür Ergün kardeşimi ve ekibini, tüm sporcu kardeşlerimi, İdari menajer, kulüp müdürü, malzemeci kardeşlerim, aşçı arkadaşlarım, masör kardeşlerim, büyük taraftarlarımız ve emeği geçen herkesi her birinizi tek tek kutluyorum. İkinci lige çıkma maçlarında başarılar diliyorum” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme