Duru, Ben bu yönetimi sonuna kadar destekliyorum

Grubunda oynadığı maçların ardından haftalar önce Play-Off oynama hakkı kazanan Silivrispor'da artan kongre seslerine ilk yanıt efsane başkan Akgün Duru'dan geldi ve Duru, 'Ben bu yönetimi sonuna kadar destekliyorum' dedi.

Grubunda oynadığı maçların ardından haftalar önce Play-Off oynama hakkı kazanan Silivrispor’da artan kongre seslerine ilk yanıt efsane başkan Akgün Duru’dan geldi ve Duru, “Ben bu yönetimi sonuna kadar destekliyorum” dedi.

TFF 3. Lig 3. Grupta mücadelesini sürdüren Silivrispor’da efsane başkan Akgün Duru bir paylaşım yaparak isminin kulübe tekrar aday olacağına yönelik söylentilere açıklık getirdi. Duru yaptığı paylaşımında; “Çok kıymetli Silivrisporlu dostlarım: Maalesef ligin bitimine üç hafta kala Play-Off oynamayı garantileyen takımımızı ve yönetimimizi desteklemek yerine, gündemi Silivrispor seçimlerine kilitlemek isteyen bazı aklı evveller var. Yapmayın kardeşim bu yönetim başarılı, bu hoca başarılı bu futbolcular başarılı. Bu yönetim kendi çabalarıyla 25 milyon bütçe oluşturmuş bir yönetim. Yarın bu yönetimin 1 milyon ödemesi var, evet yanlış okumadınız 1 milyon ve bu adamlar bu parayı ceplerinden veriyorlar, var mı bunu yapacak başka kimseler? Boş konuşmak kolay. Ne adayı? Ne aday çalışması? Bırakın bu insanları rahat. Kimsenin aklını karıştırmayın. Kim bu yönetimin karşısına çıkacak? Halep ordaysa arşın burada. Hadi çıksın birileri de görelim. Ben bu yönetimi sonuna kadar destekliyorum. Silivri halkı bu yönetimi sonuna kadar destekliyor. Yönetici arkadaşlarım, kardeşlerim, dostlarım sizde rahat olun, işinizi yapmaya devam edin, başarınızın sevincini yaşayın. Sizin yaptıklarınızı biz takdir ediyoruz. Silivrisporlu takdir ediyor. Keyfini yaşayın kardeşlerim keyfini yaşayın, siz başarılısınız, bırakmak yok” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme