Dikici, Tesisler yeni sezona yetişiyor

Silivrispor Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Dikici yaptığı değerlendirmede 'Tesislerimiz yeni sezona hazırlamak için çalışıyoruz bir takım eksiklerimiz var onları da iki gün içinde tamamlayacağız' dedi.

Silivrispor Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Dikici yaptığı değerlendirmede; “Tesislerimiz yeni sezona hazırlamak için çalışıyoruz bir takım eksiklerimiz var onları da iki gün içinde tamamlayacağız” dedi.

Yeni sezon için kolları sıvayan Silivrispor’da yönetim Kurulu Üyeleri üzerlerine düşen görevleri yerine getirebilmek adına kendiişlerinden ödün vererek çalışıyor. Kulüp Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Dikici yeni sezon için eksikleri tek tek tamamlıyor. Dikici yaptığı değerlendirmesinde; “Nuri Başkanımızla birlikte yaptığı incelemeler neticesinde eksik gördüğümüz her şeyi yeniliyoruz. Bir takım eksikliklerimiz kalıyor onları da tamamlayarak iki gün içinde hazır hale geleceğiz. 5 yıldızlı bir otelden farkı olmayan bir tesis olacaktır Silivrispor tesisleri” dedi.
ENGİN AKIN 

Bakmadan Geçme