• Haberler
  • 3. Lig
  • Çolakoğlu: Silivrispor'umuzu daha iyi yerlere getireceğiz

Çolakoğlu: Silivrispor'umuzu daha iyi yerlere getireceğiz

Silivrispor Olağanüstü Kongresinde güven tazeleyen Nuri Çolakoğlu, 'Bir sezon daha Silivrispor'umuzu daha iyi yerlere getireceğimize dair söz verdik' dedi ve ekledi: 'Birlikte güzeliz ve birlikte güçlüyüz'.

Silivrispor Olağanüstü Kongresinde güven tazeleyen Nuri Çolakoğlu, “Bir sezon daha Silivrispor’umuzu daha iyi yerlere getireceğimize dair söz verdik” dedi ve ekledi: “Birlikte güzeliz ve birlikte güçlüyüz”.

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen Silivrispor olağanüstü kongresinde, Kulüp Başkanı Nuri Çolakoğlu yeniden seçilerek yönetimini yeniledi ve güven tazeledi. Kongredeki katılım Silivrispor camiasının birlik ve beraberlik içinde olduğunu gösterdi. Başkan Nuri Çolakoğlu, kongre sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Pazar günü gerçekleştirilen Silivrispor kongremize katılım sağlayan Belediye Başkanımız Sayın Bora Balcıoğlu'na, değerli meclis üyelerimize, tüm siyasi parti başkanları ve üyelerine, STK başkanlarına ve tüm Silivrispor sevdalılarına yürekten teşekkür ediyorum. Kongreye gösterilen yoğun katılım beni derinden duygulandırdı. Bu duygularımı ifade etmeye kelimeler yetmiyor. Spor, farklı görüşleri ve inançları bir araya getirme gücüne sahiptir. Silivrispor’umuz, her görüşten ve inançtan insanı bir araya getirerek bu gücünü bir kez daha göstermiş oldu. Birlikte güzeliz ve birlikte güçlüyüz. Bir sezon daha Silivrispor’umuzu daha iyi yerlere getireceğimize dair söz verdik. Bu hedefe, yönetim ekibimiz ve siz değerli Silivrispor sevdalılarıyla ulaşacağımıza olan inancım tam. 'Yine Yeniden Silivrispor…' " dedi.
ENGİNAKIN


 

Bakmadan Geçme