• Haberler
  • 3. Lig
  • Çolakoğlu, Başkanlık adaylığımdan çekiliyorum

Çolakoğlu, Başkanlık adaylığımdan çekiliyorum

Silivrispor Kulüp Başkanı Nuri Çolakoğlu'ndan flaş karar. Çolakoğlu 15 Haziran'da yapılacak olan genel kurulda kesin olarak başkan adaylığından çekildiğini söyledi.

Silivrispor Kulüp Başkanı Nuri Çolakoğlu’ndan flaş karar. Çolakoğlu 15 Haziran’da yapılacak olan genel kurulda kesin olarak başkan adaylığından çekildiğini söyledi.

Çolakoğlu yaptığı açıklamada “Basına ve kamuoyuna. Merhaba Silivrispor sevdalıları. Önceki akşam kıymetli gazeteci Tolga Emek’le yaptığımız canlı yayında Silivrispor başkanlığına adaylığımın kesin olmadığını söylemiştim. Bir Silivrispor aşığı olarak Silivrispor’a verdiğimiz emeği bir nebze olsun anlatmaya çalışmıştım. Silivrispor’umuzun çok iyi başarılar elde etmesine rağmen; gerek siyasi gerek iş dünyasından yeterli ilgiyi görmediğine dair sitem etmiştim. Ettiğim sitem yanlış anlaşılmış olacak ki; ben canlı yayından sonra destek beklerken, insanlar desteklerini ve verdikleri sözleri geri çekmeye başladılar. Bizim tek derdimiz Silivri’mizin marka değeri olan Silivrispor’u hak ettiği yerlere taşımaktı. Ama nasip değilmiş. 15 Haziran tarihinde yapılması planlanan kongrede kesin olarak başkanlık adaylığımdan çekiliyorum. Selam ve saygılarımla” dedi.
 

Bakmadan Geçme