• Haberler
  • Genel
  • Çalışkan, Biz İstanbul'u birlikte yöneteceğiz

Çalışkan, Biz İstanbul'u birlikte yöneteceğiz

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İstanbul Şube Başkanlığı'nın 10 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan olağan genel kurulu için birleşen 3 isim Sancaktepe'de gövde gösterisi yaptılar.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği İstanbul Şube Başkanlığı’nın 10 Haziran Pazartesi günü yapılacak olan olağan genel kurulu için birleşen 3 isim Sancaktepe’de gövde gösterisi yaptılar.

Uzun yıllar Tüfad İstanbul Antrenörleri Derneğinde yönetimde bulunan Cem Çalışkan’ın Başkanlığında birleşen İsmail Aras ve Güzel Coşkun, TÜFAD İstanbul Şube Başkanlığı’na adaylığını açıkladılar. Samandıra Motta Restauratta yapılan ve İsmail Aras’ın ev sahipliği yaparak misafirlerini kapıda karşıladığı kahvaltılı tanıtım programına yoğun katılım oldu. Sancaktepe Amatör Spor Kulüpler Birliği Başkanı Yasin Gezgin’in moderatörlüğünde başlayan programda, adayların birleşmesini açıklamasının ardından salonda bulunan Antrenörler, alkışları ile üçlüye büyük destek verdiler.

DEĞİŞİM İÇİN YOLA ÇIKTIK
Kürsüye çıkan üçlü yaptığı ortak açıklamada, “ Gönül kapımızın herkese açık olduğu bir yönetim anlayışı ile var olacağız. Bize oy versin ya da vermesin ötekileştirmeden birleştiren olacağız. Biz camia olarak gücümüzü birlikteliğimizle en yukarı taşıyacağız. Biz karalayan çamur at izi kalsın yönetim anlayışından uzak bugüne kadar hizmet eden herkese teşekkür edeceğiz. Var olan yanlışların kararını biz değil adalet verecek ve bu diyaloglar bizim dönemimizde kesinlikle konuşulmayacak. Antrenörlerimizin haklarını savunacağı bir hukuk departmanımız kesinlikle olmalı. Paramızın bankada faizde durmasını istemiyoruz. Bizler bankada vadeli hesapta şu kadar paramız var ile övünmeyeceğiz o parayı antrenörlerin hizmetine ve gelişimi için adil denetlenebilir şeffaf bir şekilde kullanacağız. Gelir gider tablosunu siteden yayınlayarak şeffaf bir yönetim anlayışı içinde olacağız. Her yıl yapılan ve son yıllarda yapılmayan İftar programını her ramazanda yapacağız.

BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Bizler bu antrenörlük mesleğine gönül veren büyük bir aileyiz. 4500 üyeden 650 kişinin oy kullanması düşündürücü olduğu kadar da üzücüdür. 10 Haziran’da yapılacak kongrenin sabah 8’de başlaması antrenörlere bir zulümdür. Lütfen derneğimize sahip çıkalım. Tüfad’ın ticarethane gibi yönetilmesini istemiyoruz. Bizler birlikte yönetmeye talibiz” dediler.
Haber: Murat Nazik

Bakmadan Geçme