Beykoz İshaklıspor BAL'a tat katıyor

TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grunda şampiyonluk hesapları yapan Beykoz İshaklıspor'da Yarın ( Cuma ) Şile Yıldızspor ile yapılacak müsabakanın heyecanı hakim.

TFF Bölgesel Amatör Lig 1.Grunda şampiyonluk hesapları yapan Beykoz İshaklıspor'da Yarın ( Cuma ) Şile Yıldızspor ile yapılacak müsabakanın heyecanı hakim.

Bordo-Mavili ekipte Kulüp Başkanı Ali Cinel Beykoz Stadında oynadıkları ve 5-0 galibiyetleri ile kapattıkları Vefaspor maçının camia üzerinde müthiş bir moral-motivasyona sahne olduğuna vurgu yaparken, "Ben sezon başlamadan Ligin renkli ve sürpriz takımlarından biri olacağımızı söylemiştim. Gelinen noktada bunu görmek sevindirici, gurur verici. Lig çok uzun bir maratonu içermekte ancak her hafta yeni bir tecrübe edinerek kendimize lige iyiden iyiye adapte olmuş görüyoruz" şeklinde konuştu.

Yarın (Cuma) oynayacakları Şile Yıldızspor maçını önemsediklerine vurgu yapan Başkan Cinel, "Bu haftaki maçlar sonunda grupta lider olma ihtimalimiz var. Öncelikle de Şile Yıldız deplasmanından galibiyetle dönmemiz şart. Takımdaki hava müthiş, bu birlik beraberlik hali yeni galibiyetlerin de adeta bir habercisi" dedi.

Beykoz İshaklıspor Başkanı Ali Cinel, iç saha maçlarında tribünlere gelip destek veren herkese teşekkürlerini iletirken, "Özellikle ilçemiz spor camiasından çok sayıda Başkan, Yönetici ve antrenörlerin gelip takımıza destek olmasını çok anlamlı buluyoruz. Beykoz İlçesini TFF Bölgesel Amatör Ligdeki tek temsilcisi olarak en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
TALİP ERCAN ( ER-HA BEYKOZ )

Bakmadan Geçme