Beycilerli kızlar Türkiye Finallerinde

Silivri'nin ilk ve tek kadın hentbol takımı Beycilerspor altyapısında yetişen U-14 hentbol takımı Mersin'de yapılan turnuvayı birincilikle bitirip ismini Türkiye Finallerine yazdırmasını bildi.

Silivri’nin ilk ve tek kadın hentbol takımı Beycilerspor altyapısında yetişen U-14 hentbol takımı Mersin’de yapılan turnuvayı birincilikle bitirip ismini Türkiye Finallerine yazdırmasını bildi.

Silivri’de futbolda birçok kategoride liglere giren Beycilerspor ilçesine ilkleri yaşatmaya devam ediyor. İlçenin tek hentbol takımına sahip olan Beycilerspor katıldığı turnuvalarda güçlü rakiplerini bir bir geçiyor. U-14 Küçük Kızlar Türkiye Finalleri biletini almak için Mersin’de bulunan küçük kızlar burada güçlü rakipleri geçerek isimlerini Türkiye Finallerine yazdırmasını bildi. Kulüp Başkanı Levent Koç yaptığı değerlendirmesinde; “Beycilerspor Kulübü U14 hentbol takımı çok emek, çok mücadele, çokça kilometre, çokça inanç, çokça çalışma ve sonuçta çokta güzel bir zafer almıştır. Kızlarımız çorlu mücadelelerinin ardından Küçük Kızlar Türkiye yarı finallerinde Mersin Grubunu 1. bitirip adımızı Türkiye finallerine yazdırdık. Mutluyuz, gururluyuz. İnanıyorum ki kızlarımız buradan da birincilikle ayrılıp Türkiye Şampiyonluğuna erişecektir” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme