• Haberler
  • Genel
  • Beycilerli kızlar Türkiye Finalleri için Aksaray'da

Beycilerli kızlar Türkiye Finalleri için Aksaray'da

Silivri'nin ilk ve tek hentbol takımı olan Beycilerspor'un kızları ilçenin ismini en iyi şekilde temsil edecekleri Türkiye Finalleri için Aksaray'da ter dökecekler.

Silivri’nin ilk ve tek hentbol takımı olan Beycilerspor’un kızları ilçenin ismini en iyi şekilde temsil edecekleri Türkiye Finalleri için Aksaray’da ter dökecekler.

Katıldıkları turnuvalarda güçlü rakiplerini bir bir geçerek ismini Türkiye Finallerine yazdıran Beycilerspor Kadın Hentbol takımı zoru turnuvaya hazır. Kulüp Başkanı Levent Koç’un olağan üstü uğraşları neticesinde bir araya gelen U-14 takımı Türkiye’nin sayılı takımları arasına girmeyi başardı. Sırasıyla önce İstanbul Şampiyonu ardından da Mersin’de yapılan yarı finallerin ardından da Türkiye Şampiyonluğuna aday olan kızları hırs bastı. Hem Silivri’yi hem İstanbul’u gururla temsil eden U-14 kadın hentbol takımı Aksaray’da 7-11 Mayıs tarihlerinde yapılacak finallere katılıyor. Levent Koç yaptığı kısa değerlendirmesinde; “Silivri halkından destek bekliyor kız çocukları. 81 il içinde finallere kalan bu kızlarımız Allah’ın izniyle Şampiyon olarak İstanbul’a dönecek” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme