Babayiğit, İlhan Tekin'i ikna etti

Alibeyspor Kulüp İkinci Başkanı Uğur Babayiğit yeni sezonda takımın teknik patronluğu için tecrübeli teknik adam İlhan Tekin'i ikna etti ve imzayı attırdı.

Alibeyspor Kulüp İkinci Başkanı Uğur Babayiğit yeni sezonda takımın teknik patronluğu için tecrübeli teknik adam İlhan Tekin’i ikna etti ve imzayı attırdı.

TFF İstanbul 1. Amatör Küme Silivri temsilcisi Alibeyspor yeni sezonda da İlhan Tekin’e emanet. Geçtiğimiz sezon Güzelcespor ile Play-Off oynayan ve son dakika gelen golle bir üst ligi kaçıran Alibeyspor’da hoca yarım bıraktığı işi tamamlamak için kolları sıvıyor. Alibeyspor Kulüp İkinci Başkanı Uğur Babayiğit açıklamasında; “Geçtiğimiz sezon talihsiz bir şekilde elemelerde kaybettik. Hocamızla başarılı maçlar çıkardık yeni sezonda kaldığımız yerden devam ederek yine hedefi olan bir takım kurarak zirveyi zorlama niyetindeyiz. İlhan Tekin hocamızla her konuda anlaşma sağladık. Gerçekleştireceğimiz yemekli organizasyonumuzun ardından oyuncularla da tek tek irtibata geçerek idmanlarımıza başlayacağız” dedi.
ENGİN AKIN
 

Bakmadan Geçme