Avcılarspor'un yeni Teknik Direktörü belli oldu

İstanbul 1. Amatör Küme'de mücadele edecek olan Avcılarspor'da teknik direktörlük görevine Turhan Yıldız getirildi.

İstanbul 1. Amatör Küme’de mücadele edecek olan Avcılarspor'da teknik direktörlük görevine Turhan Yıldız getirildi.

Yenibosna, Zeytinburnu Yeşiltepe ve Irmakspor’da çalışan Yıldız, Avcılarspor’da Klasman Grubunu 1 puan ile kaçırmıştı. Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligde başarısız olan ve lig düşen Sarı-Siyahlılar’da Başkan Ali Şeker ve Yönetim Kurulu yeni sezonda hocalık görevi için Turhan Yıldız ile anlaşmaya vardı.

"ŞAMPİYON OLMAK İÇİN GELDİM"
"Avcılarspor’a yarım kalan işimi tamamlamak için geri döndüm" diyen UEFA B Lisanslı teknik adam şöyle konuştu: "2 sezon önce 1 puan ile Klasman Grubunu kaçırınca çok üzüldüm. Gruplara kalsaydık BAL’a da çıkardık. Yeni bir hikaye yazmanın vakti geldi. Avcılarspor’a şampiyon olmak için geldim, bu hikayeyi tamamlamak istiyorum. Başkanımız Ali Şeker ve Yönetim Kurulu ile hedeflerimiz aynı minvalde. Benim hedefim Profesyonel Liglerde Hocalık yapmak, Avcılarspor’un hedefi de Profesyonel Lige yükselmek… 

"2 SEZON SONRA BAL’DA OLMAK İSTİYORUZ"
Futbol oynadığı dönemlerde takımı için en çok koşan, en fazla mücadele eden futbolculardan birisi olan, teknik adamlık kariyerinde ise istikrarlı görüntüsü ile dikkat çeken, kendisini sürekli yenileyen, otoriter ve adil bir Antrenör olan Turhan Yıldız,  "Avcılarspor'un değerli başkanı Sayın Ali Şeker aradı ve benim ile bu sezon da anlaşmak istediğini belirtti. Böyle bir başkanı kırmam mümkün değildi. Avcılarspor ile daha önce çalışmış ve ancak çok istediğimiz Bölgesel Amatör Lige çıkamamıştık. Bu sezon yarım kalan işimizi bitirmek ve 2 yıl sonra BAL’da olmak için takımımla bir kez daha anlaştım" diye konuştu.
 

Bakmadan Geçme