Alipaşaspor'dan hakem isyanı

TFF İstanbul 2. Amatör Küme Silivri temsilcisi Alipaşaspor’da hafta sonu oynanan Arena maçının ardından hakemin akıl almaz tavırları ve verdiği kararların ardından kulüpten isyan sesleri yükselmeye başladı.

Alipaşaspor'dan hakem isyanı
04 Mayıs 2022 - 11:03
TFF İstanbul 2. Amatör Küme Silivri temsilcisi Alipaşaspor’da hafta sonu oynanan Arena maçının ardından hakemin akıl almaz tavırları ve verdiği kararların ardından kulüpten isyan sesleri yükselmeye başladı.

Hafta sonu Güzelce Stadı’nda oynadıkları maçın ardından Mimarsinan temsilcisi Arena ile oynayan Alipaşaspor hakeme isyan etti. Kulüp Başkanı Yadigar Ural yaptığı açıklamasında; “Kim kimin terinden hakkından nemalanıyorsa haindir. Arife ve Bayramın ilk günü yazmadım. Arife günü yani Pazar günü saat 16.00’da Arena Spor ile maçımız vardı. Müsabakanın hakemi resmen bizim 3 puanımızı katletti. Kalecimizin hatasıyla 1. golü yedik hakemlerin taraf olmasıyla dahi 2 gol attık arkadaşlar. % 80 falan demiyorum %100 lük ilk yarıda bir ikinci yarıda bir 2 penaltımız verilmedi.

YETKİLİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM
Geçen hafta Kavaklıspor’a yapılanlar, bunlar birer tesadüf değil. Silivri kulüpleri sahipsiz mi? Buradan başta Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta Başkanıma ve sporun ve sporcunun dostu Ali Tanrıyaşükür Başkanıma sesleniyorum. Ali Düşmez Başkanıma bir şey diyemeyeceğim ki O dağları aşmış artık, biz ona 15 yıl önce lazımdık anlayan anladı. Neyse maç bitti yan hakemlere diyorum ikinizde penaltıları es geçtiniz. Düdük onda diyorlar bayrakta sizde dediğimde tık yok. Orta hakeme döndüm gülüyor pişmiş kelle gibi bu gece rahat uyuyabilecek misin? Bayram sana zehir olsun. Bak “4 tane Polis memur var şikayet etsene yakıştı mı bu size kim bilir nerede memursunuz yazıklar olsun” dedim amma yine de şuna şükrediyorum futbolcu kardeşlerim benim ve teknik heyetin ikazlarına uydu kart görmediler.

TER HIRSIZI HAKEMLER VAR
Birde suçlu olduğunu bildikleri için hakemlerde o cesareti gösteremedi. Arkadaşlar biz bu göreve gelirken skor için değil spor için geldik amma başta ben ve yönetimim kulübün ve futbolcu kardeşlerimizin hakkını koruyacağız. İdealimiz dürüstlük ve devamlılıktır bu hakemleri Allaha havale ediyoruz. Yalnız Federasyon yetkililerinden istirhamım bir kısmımız sadece mahalle futbolcu kardeşlerimi ve zevkle spor yaptırmak bir kısmı rant sağlamak örneğin Öz Nakkaşspor diye maça çıkıyoruz karşımızda Hadımköy alt yapısı tek görünen Öz Nakaşlı başkanın imzası Arena olduğu gibi bildiğiniz spor okulu. Git kardeşim okulunda boy göster. Hakemleri bire bir tanıyorlar bu gibilerle nasıl yarışırsınız. Bizim futbolcularımız hepsi ekmeğinin peşinde bizler sağ olsun Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz ve ekibinin kulüplere çıkardığı maddiyat ve kendi çabalarımızla mesela bizde aylık 900 TL bir lokal gelirimiz var. Böyle kendi cebimizden getiriyoruz zevkle de bu görevi yapıyoruz. Böyle ter hırsızları gölge etmesin yeter. Atatürk ne demişti ‘Sporcunun ve Spor adamlarının Çalışkan Dürüst ve Ahlaklısı’ rantçısı, ter hırsızı değil. Saygı sevgiler kalın sağlıcakla” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Umuç: Sporun yanında olmaya devam edeceğiz
Umuç: Sporun yanında olmaya devam edeceğiz
Hasan Çaylan'ın yeni adresi Yükselen Mimarobaspor
Hasan Çaylan’ın yeni adresi Yükselen Mimarobaspor