Ali Düşmez'den Silivri çıkarması

TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez amatör sporun her alanında faaliyet ve destek göstermeye devam ediyor.

Ali Düşmez'den Silivri çıkarması
Editör: Engin Akın
01 Ağustos 2022 - 11:40 - Güncelleme: 01 Ağustos 2022 - 17:17
Sporun ve özellikle amatör sporun yalnızca futboldan ibaret olmadığını her zaman dile getiren Genel Başkan Ali Düşmez son olarak Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen 17. Kavaklı Yenici Mehmet Yağlı Güreşleri müsabakalarına katıldı. 

13 farklı boyda düzenlenen güreşlere ev sahipliği yapan Silivri Belediye Başkanı'nın yanı sıra, Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, Güreş Ağası Çetin Ceylan bütün Yağlı Güreş Ağaları, Güreş Komitesi Üyeleri ve STK üyeleri katıldı.

Müsabakalar sonunda altın kemerin sahibi finalde sakatlık geçirerek müsabakadan ayrılan Serkan Keskin’i yenen Başpehlivan Mustafa Taş oldu.

Genel Başkan Ali Düşmez yaptığı konuşmasında, sporun her alanına her zaman destek olacaklarını dile getirerek Silivri Belediye Başkanı ve organizasyonun ev sahibi Volkan Yılmaz'a spora desteklerinden ötürü teşekkür etti. Genel Başkanımız ayrıca dereceye giren güreşçileri de kutladı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altay-Samsunspor maçının hakemi Cihan Aydın
Altay-Samsunspor maçının hakemi Cihan Aydın
Hatayspor, Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamladı
Hatayspor, Trabzonspor maçı hazırlıklarını tamamladı