Alemdar'da teknik direktör belli oldu

İstanbul 2. Amatör Lig takımlarından Alemdar Başkanı Zeki Dalkılıç, toplanan Yönetim Kurulu'nun A takım teknik direktörlüğüne Murat Demir'in getirilmesine karar verildiğini açıkladı.

İstanbul 2. Amatör Lig takımlarından Alemdar Başkanı Zeki Dalkılıç, toplanan Yönetim Kurulu’nun A takım teknik direktörlüğüne Murat Demir’in getirilmesine karar verildiğini açıkladı.

Hedeflerinin sportmence mücadele etmek olduğuna vurgu yapan turuncu-mavili Gaziosmanpaşa ekibinin Başkanı Zeki Dalkılıç yaptığı açıklamada, "Altyapıya çok önem veriyoruz ve A takımla birlikte 6 kategoride liglere katılıyoruz. Alemdarspor olarak bölgemizdeki diğer kulüplerle dostluk içinde mevcudiyetimizi koruyoruz. Niyetimiz, yetenekli sporcuları keşfedip, spor aktivitelerini eksiksiz yapmalarına imkân sağlamak. Şampiyon olmak veya bir üst lige çıkmak bizim için çok da önemli değil. Olursa da ziyadesiyle mutlu oluruz lakin olmazsa da çok üzülmeyiz çünkü Alemdar Kulübü olarak hedefimiz, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin sağlıklı yaşamlarını sağlamak, her türlü kötü alışkanlıklardan korumak ve Türk futboluna katkı sağlayacak futbolcular yetiştirmektir" dedi.

"MURAT HOCAMIZIN NİCE OLUMLU MEZİYETLERİ VAR"
Başkan Dalkılıç şöyle devam etti: "Geçtiğimiz günlerde toplanan Yönetim Kurulumuz A takımımızın Murat Demir’in yönetiminde liglere hazırlanmasına karar verdi. Hocamız, Kulübümüzün Sultanahmet’ten Gaziosmanpaşa’ya getirilmesinde de önemli hizmetleri olan emektar hocamız rahmetli Bayram Gülhan’ın da öğrencisidir. Murat Hocamızın, saygınlığı, duruşu, dünyaya bakışı, oyuncularla iletişimi, genç yetenekleri keşfetme ve oyunculara karşı anlayışlı olmak gibi nice olumlu meziyetleri var. Bu nedenle karar verirken çok zorlanmadık. Ayrıca Cihan Şentürk hocamız ile birlikte Özcan Ocak hocamız da Murat Demir’e destek olacaklar. Umarım kulübümüz bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, Fair-Play ilkelerinden sapmadan, rakiplerine hoşgörülü, centilmen mücadelesine devam edecektir" şeklinde konuştu.

Agâh Altemur

Bakmadan Geçme